Wypoczynek

🌞Lato 2023 już w sprzedaży!!🌞

Udostępnij

Szanowni Państwo,

Pomimo tego, że sprzedaż bieżącego sezonu letniego jeszcze trwa, my już nie tylko myślimy o kolejnym, ale właśnie oficjalnie rozpoczynamy przedsprzedaż sezonu Lato 2023!

Tradycyjnie została podzielona na dwa etapy – ale tylko w pierwszym gwarantujemy najlepsze ceny, największy wybór ofert oraz benefitów.

Przedsprzedaż zaczynamy od oferty pobytowej w segmencie rodzinnym, ale już niebawem w sprzedaży pojawi się pozostała część hoteli…a także wycieczki objazdowe!

NIEZMIENIE BEZTROSKIE WAKACJE RODZINNE!

W sprzedaży na start niezwykle szeroki wybór hoteli o wyraźnie rodzinnym charakterze na zdecydowanej większości naszych destynacji – w tym znane i lubiane hotele od lat w ofercie, ale także wiele ciekawych nowości. Proponujemy m.in. prawie 80 hoteli z Figloklubem, czyli z polskimi animacjami, m.in. w Grecji, Turcji, Bułgarii, Hiszpanii….a nawet w Kenii! Oprócz tego obiekty od  bardziej budżetowych, przez Premium, po naprawdę luksusowe i resortowe  z ponadprzeciętną infrastrukturą, jakością obsługi oraz wyżywieniem np. z sieci Rixos Hotels, Steigenberger, czy Iberostar.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PRZEDSPRZEDAŻY!

💲👌 Najlepsze ceny!

Nikt już nie ma wątpliwości, że czekanie na tanie „last minute” nie jest dobrym pomysłem! Warto rezerwować wakacje w przedsprzedaży ze względu na najlepsze rabaty oraz gwarancję utrzymania tej atrakcyjnej ceny w postaci naszej usługi Pewność Niezmiennej Ceny, np. gdy kursy walut oraz ceny paliwa poszybują w górę.

Elastyczność!

Bezpłatne Odwołanie Rezerwacji Bez Podania Przyczyny – w pierwszym etapie przedsprzedaży wszyscy mają gratis! Dzięki tej usłudze można zrezygnować do 30 dni przed wyjazdem bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a organizator przeniesie wpłaconą zaliczkę na voucher do wykorzystania na dowolną imprezę z sezonu Lato 2023!

 1. Pozostałe benefity – m.in. Ubezpieczenia Od Kosztów Rezygnacji w super cenach oraz 15% zaliczki
 2. Pakiet komfortowych benefitów tylko dla Stałych Klientówposiadaczy Karty Stałego Klienta!

Można wybrać jeden lub dwa. Proponujemy Usługę Przyspieszonej Odprawy z super zniżką 50% lub zupełną nowość, czyli Prywatny Transfer z lotniska do hotelu w specjalnej cenie od 99 zł/os.

POZNAJCIE NASZE BENEFITY!

1) PEWNOŚĆ NIEZMIENNEJ CENY – już od 1 zł/os.

Każdy Klient rezerwujący imprezę w przedsprzedaży może ją zakupić nawet do 7 dni od daty wpłaty zaliczki , ale nie później niż do ostatniego dnia danego etapu promocji. Aby mieć cenę 1 zł/os. należy usługę zakupić najpóźniej do 16.11.2022 r. Korzystając z okazji przypominamy, że:

Usługa gwarantuje stałość ceny zakupionej imprezy turystycznej (z wyłączeniem kosztów wiz oraz kosztów związanych z realizacją programów imprez turystycznych objazdowych i imprez turystycznych 7+7 „zwiedzanie i wypoczynek”) bez względu na zmiany:

 • kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania;
 • wysokości podatków lub opłat do usług turystycznych objętych umową, nałożonych przez podmioty, które nie biorą bezpośredniego udziału w realizacji imprezy turystycznej;
 • opłat lotniskowych lub opłaty za wejście i zejście na ląd w portach oraz lotniskach;
 • kursów walut mających znaczenie dla imprezy turystycznej.

2) BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY – gratis tylko do 16.11.2022 r.

Klient nie musi podawać powodu odwołania rezerwacji, ale musi to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem. Po wyrażeniu takiej woli i aby uniknąć np. kosztów anulacji, może swoje wpłacone na poczet zaliczki pieniądze przenieść na Voucher, który może wykorzystać na inną ofertę z sezonu Lato 2023 i nie musi podejmować decyzji o wyborze innej imprezy natychmiast (tak jak w przypadku Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji). Ma czas na zastanowienie i spokojne podjęcie decyzji.

3) NAJLEPSZE RABATY!

Poniższe rabaty nie łączą się.

 1. A) RABAT DLA KAŻDEGO DZIECKA NA DOSTAWCE –do 700 zł/os.

Zniżka możliwa przy minimum dwóch osobach pełnopłatnych.

 1. B) RABAT ZA POKÓJ –do 1000 zł

W tym układzie zniżka przypisywana jest do pierwszej osoby pełnopłatnej (dorosłej) w pokoju. Plus dodatkowy – tyle ile pokojów na jednej umowie, tyle zniżek za pokój. Być może rodzina 2+2 będzie wolała mieć 2 oddzielne pokoje, niż pokój z dwiema dostawkami?..a może na pobyt w takim hotelu skuszą się pary czy grupy znajomych?

4) BENEFITY POZOSTAŁE

 1. A)UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA! – od 30 zł/os.(wersja podstawowa) lub od 50 zł/os. (wersja rozszerzona o rezygnację z powodu Covid-19!) Tylko w promocji oprócz znakomitej ceny usługi, Klienci mają wybór opcji, która najbardziej ich interesuje. Szczególnie polecamy wersję rozszerzoną o Covid-19!
 1. B) ZALICZKAjuż od 15% wartości rezerwacji. Na początek wystarczy wpłacić tylko tyle, aby już myślami być na wakacjach!

5) TYLKO DLA STAŁYCH KLIENTÓW(Posiadaczy Karty Stałego Klienta)! – można wybrać jeden lub dwa specjalne komfortowe benefity!

Wyboru BENEFITU lub BENEFITÓW należy dokonać w procesie rezerwacji imprezy turystycznej. Po zakończeniu procesu rezerwacji nie jest możliwe wybranie ich na warunkach promocyjnych.

 1. A)USŁUGA PRZYSPIESZONEJ ODPRAWY  – Pakiet Komfort –50% zniżki!

Usługa dostępna dla wylotów z lotniska w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Obejmuje połączenie usługi Fast Track (przyspieszonej odprawy) oraz możliwość skorzystania z saloników lotniskowych z napojami i przekąskami w godzinach ich otwarcia. Usługa dostępna tylko wraz z zakupem imprezy turystycznej objętej promocją.

 1. B) NOWOŚĆ! PRYWATNY TRANSFER – już od 99 zł/os.!

Usługa, której jeszcze nie było, na początek dostępna w specjalnej cenie już od 99 zł/os. tylko dla Stałych Klientów.

Cena obejmuje prywatny transfer samochodem lub busem (jeśli na umowie jest więcej osób), w dwie strony, na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. Dzięki temu czas dojazdu do hotelu znacznie się skraca i szybciej można rozpocząć beztroskie wakacje! Usługa dostępna jest na wybranych kierunkach, trasach oraz dla wybranych hoteli a nawet portów lotniczych w Polsce i jest limitowana.

Zostaw komentarz